Valamiért mostanában az elrontott képeimet teszem fel ide. Gondolkodom, hogy mi lehet az oka. Talán nem tudok ezeknél jobbat mostanában. De pl. ebben is látok valamit, habár nem olyan nagyon. Nem is er?s kritikára szánom, csak szimplán megmutatom. És egy linkajánló:
kloroform
Felhasználói mappa
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.03.28 00:51:43Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.03.27 09:12:23Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.03.26 12:27:22Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.03.26 08:17:01Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2007.03.25 19:58:43Hozzászólások száma:
21Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
Na én rekeszeltem, meg tippeltem, így nem lett éles, se nem jó. Van olyan régi mauális Pentax obim, most csak azt fogom használni.kloroform







