Egy korábbi fotózáson készült, szintén reggel, a melóhelyen. Bence kedvéért... :)
Felhasználói mappa
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2007.01.25 08:09:59Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2007.01.24 18:08:26Hozzászólások száma:
0Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2007.01.23 19:03:05Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2007.01.23 18:36:24Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.01.23 13:08:44Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Szuperultraminimál, de túl realisztikus melette. A fa a gyengém, de most valahogy nem indulok be t?le.Utolsó hozzászólás:
Miért írja hogy vendég, amikor fönt meg Tóninak üdvözöl!







