A "Temetés" eredetije. Rá lehet pattanni, ha lát benne valaki fantáziát...
Apám, mennyi virááááááááág....
Bocs az ízléstelen hekkelésért, csak kíváncsi voltam, tényleg javul-e a kép. Szerintem jobb lett, de még biztosan lehetne valahogy dobni rajta.
Lehet, hogy felrakom majd a nyerset is, kíváncsi vagyok, mit hoznátok ki belőle. Ha egyáltalán...
Felhasználói mappa
Készítette:
red frontFeltöltve:
2006.11.22 20:41:41Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
gczapFeltöltve:
2006.11.22 10:42:58Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.21 16:20:18Hozzászólások száma:
26Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.21 14:44:18Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
gczapFeltöltve:
2006.11.21 09:14:25Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







