Az úton felfelé mentünk, és egy busz jött lefelé. A falnak támaszkodtunk, és a busz kereke egy centire a lábunktól ment el. Lesápadtunk rendesen, aztán Endre a kolostorban vett egy szentképet. :)
Kapott hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.07.10 11:19:06Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.07.10 11:13:57Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.07.10 10:46:22Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2007.07.10 10:45:46Hozzászólások száma:
16Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.07.10 10:42:12Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







