nekem teljesen tomésdzserri
Nyár...., 40 fok árnyékban..., osztálykirándulás..., kiszuperált busz..., lerohadás a legrosszabbkor..., várakozás......., várakozás......., várakozás........
Ismerős? Nekem legalábbis ezek maradtak meg az általános sulis kirándulásokból...
Kapott hozzászólások
Készítette:
ToZoFeltöltve:
2007.06.26 09:04:45Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.06.25 10:10:08Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.06.22 08:23:08Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
SZEGECSFeltöltve:
2007.06.20 11:55:12Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.06.20 11:12:40Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







