Ebb?l nyestem ki a négyzetet.
...helyett: még mindíg az Arosa
Kapott hozzászólások
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.06.18 16:23:38Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.06.18 15:26:26Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.06.15 16:34:33Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
ToZoFeltöltve:
2007.06.14 15:47:44Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2007.06.14 14:31:23Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
a tor és a potroh találkozásánál?Utolsó hozzászólás:
Szóval "péniszüregzáró kupak"? Haha, jó vicc! Továbbá igenis értékeljük a humorodat, csak nem mindíg értjük. Értjük? ;-) (mellesleg most kezdett leesni, hogy mi is ez, és hol is van a bogáron. A BUÉK felirat is elférne valamelyik sarokban. Klassz.)







