295  regisztrált felhasználó
6965  feltöltött kép
60056  megírt kritika
Fõoldal Képek felhasználó szerint Képek idõrendben Üdvözlünk az oldalon kedves  Vendég !
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Keresés
Témakör:
Kifejezés:
Fórum
És még mindig nem működik. :)

Károly
koka55


Kapott hozzászólások
Készítette:
koka55
Feltöltve:
2007.05.24 11:20:19
Hozzászólások száma:
2
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Na persze ez csak durva es gyors beavatkozas volt, finomitani is lehet, csak nincs idom. Karoly
Készítette:
kloroform
Feltöltve:
2007.05.24 07:17:06
Hozzászólások száma:
6
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
meszesz
Feltöltve:
2007.05.23 16:36:42
Hozzászólások száma:
2
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Csak kicsinyítettem. (Talán fönt lehetne kevésbé sz?k...)
Készítette:
kloroform
Feltöltve:
2007.05.23 14:05:58
Hozzászólások száma:
4
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Legutóbbi hozzászólásod:
Ha rajta lenne a virág teljesen, akkor jobb lenne?
Utolsó hozzászólás:
*Ha rajta lenne a virág teljesen, akkor jobb lenne?
Nem vagyok benne biztos.... valamilyen er?sebben asszimetrikus vágást próbálgattam, ill sz?kebbet... Igaz akkor sokat veszít a kép a gyönyör? szirmokból, de asszem az nekem jobban bejön.
Készítette:
kloroform
Feltöltve:
2007.05.18 06:53:20
Hozzászólások száma:
1
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás: