A kép panoráma felvétel, három fekvő kép összevarrásából készült. Eredeti szélessége 14000 pixel, ezt kellett 750 pixelre lecsökkenteni.
Az aluljáróban majdnem teljesen sötét volt, vörös és ezüst festékkel volt grafittizve.
Maga az aluljáró a Margit híd középső gyalogos lejárója a Margit szigetre.
A kritikák mellett címötleteket is várok a Tisztelt Listatársaktól. Érzem, hogy kellene valami jó cím, de már egy napja nem jut eszembe semmi.
Kapott hozzászólások
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.05.09 09:00:18Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2007.05.09 08:54:15Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2007.05.09 08:52:27Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.05.08 17:37:35Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.05.08 12:09:39Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







