10 percnyi ungabunga utan. (Gondosabb munkaval persze szebb eredmenyt lehet elerni.)
Majd leszedem.
Karoly
(cseréltem, kicsit világosítottam rajta)
Valamiért mostanában az elrontott képeimet teszem fel ide. Gondolkodom, hogy mi lehet az oka. Talán nem tudok ezeknél jobbat mostanában. De pl. ebben is látok valamit, habár nem olyan nagyon. Nem is er?s kritikára szánom, csak szimplán megmutatom. És egy linkajánló:
Kapott hozzászólások
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.04.02 12:10:09Hozzászólások száma:
33Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
koka55Feltöltve:
2007.03.30 12:25:58Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.03.30 11:29:54Hozzászólások száma:
17Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2007.03.29 14:16:40Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.03.28 19:40:03Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







