kloroform
Látom, hogy hosszú a hétvége mindenkinek. Aki nem jött el, bánhatja! :)))
Kapott hozzászólások
Készítette:
milanFeltöltve:
2007.03.28 19:04:54Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2007.03.28 13:35:51Hozzászólások száma:
21Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
Na én rekeszeltem, meg tippeltem, így nem lett éles, se nem jó. Van olyan régi mauális Pentax obim, most csak azt fogom használni.kloroform
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.03.28 12:34:55Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2007.03.28 12:32:19Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.03.28 12:29:38Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







