Semmi komoly, csak meglepett, mire képes az orosz ipar remeke, mely eredetileg az Amat?r névre hallgat! :D
Es itt talaltam:
http://indykfi.phys.klte.hu/kisfiz/OKT/KISFIZ/PDF/Optika.pdf
Karoly
Ugayanz, mint el?bb, még mindig meg vagyok lep.
Sajna a 300/3,5-ös Heliar meg a petzval nincs rajta, a Heliar akkora mint az 540-es Suter:-)
A petzval meg mint a legkisebb:-)
A multkor igértem megcsináltam és elfelejtettem. A másikat oz kétszer ekkora még nem találtam meg!? El?bb utóbb el?jön a kacatok közül.
Kapott hozzászólások
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.02.13 15:31:24Hozzászólások száma:
25Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
koka55Feltöltve:
2007.02.13 14:19:13Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.02.13 13:57:24Hozzászólások száma:
19Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2007.02.13 13:30:42Hozzászólások száma:
28Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2007.02.13 11:31:12Hozzászólások száma:
21Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







