Elkészült az 1.0-s verziója egy anyagnak, amin egy ideje dolgozom. Ha minden jól megy, folytatom még. Feletszek ide egy képet, ez alatt lehetne véleményezni a sorozatot. Ha meg kellene mondanom, hogy mi ez, akkor ezt mondanám: a bels? egyensúly vizuálisan is megragadható momentumainak képpé alakítása. Az egész sorozat itt:
http://www.stuber.hu/foto/equilibrium/
Kapott hozzászólások
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.02.12 19:10:43Hozzászólások száma:
33Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.02.12 15:12:10Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.02.12 14:52:32Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.02.12 14:51:46Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2007.02.12 14:50:11Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







