"A múló idő ködből kötött ruhája ujján bojtként lobogok."
A belső idő kötött ruhája.
Esetleg horgolt. Emlékeztet valakire, akinek egyszer. De már elmúlt nekik is.
Homoki csilisztára kéne vadászni. De itt nincsenek homok. És a fényfolt is kevesebb, kisebb. Talán a Napkorong is aluszik már.
Éjszaka nincsenek foltok, legfeljebb az inverzük.
(ez a kép megint egy nagyon más kép, mint amiket eddig mutattam)
Néha egész furán/meglep?en áll össze az amúgy teljesen magától értet?d? id?folyamból kiszakított kép. Valahol err?l (is) szól a fotográfia.
Kapott hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.01.19 10:21:33Hozzászólások száma:
27Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.01.19 10:20:15Hozzászólások száma:
27Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.01.19 10:19:37Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.01.19 10:17:50Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2007.01.19 10:14:06Hozzászólások száma:
31Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







