Miután már hetek óta nem volt gép a kezembe, nosztalgiázom. Anno ilyeneket is csináltam, sajna kölcsön géppel.
Head magazinos kép, Fiso über alles!
Hogy folytassuk a nosztalgiát az 1970-80-as id?b?l.
Kapott hozzászólások
Készítette:
TóniFeltöltve:
2007.01.19 10:11:36Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
red frontFeltöltve:
2007.01.19 10:06:07Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
1Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2007.01.17 15:25:44Hozzászólások száma:
17Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2007.01.17 12:55:56Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2007.01.17 09:28:44Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







