(nem m?terem, Canon 550EX vaku kedvenc pincémben, ahol a heti ping pong derby folyik)
ISO 200, RAW Pentax DS, 50-es makró
Kapott hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2007.01.08 20:43:48Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
red frontFeltöltve:
2007.01.08 10:27:19Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TomeeFeltöltve:
2007.01.05 16:54:38Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2007.01.05 13:28:47Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.01.05 13:00:17Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







