Mit ér a karácsony,
Ha nincs tele a padlásom?
Pentax DS, 2,8/300+közgy?r?
ISO 200, RAW
Az idei raypaint bemutató Budapesten a Március 15. téren volt megtartva, esténként.
Néhány panoráma képet feltettem az alábbi WEBcímre:
http://szeptember.fw.hu/raypaint/raypaint.htm
Kapott hozzászólások
Készítette:
IvánFeltöltve:
2007.01.04 08:48:31Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.01.04 08:36:02Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2007.01.04 08:34:49Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2007.01.03 09:59:43Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2007.01.02 09:32:26Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







