Kicsit tessék ütni, mert ez az els? el?hivott kép az sk épités? NF gépemmel. Tudom, hogy ezer baja van, de nem birtam ki, hogy ne mutassam meg nektek! :))) MInden észrevétel, tanács satubbi érdekel!
Ha vágnék, akkor így vágnék. De van egy olyan érzésem, hogy ezt érdemesebb lenne újrafotózni. Megérné, mert nagyon eltaláltad szerintem.
sok jó dolog van ebben a képben. ez egy aszimmetrikus verzió, de nem az igazi sajna.
Kapott hozzászólások
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.11.28 08:31:35Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.27 10:59:13Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
szatmarifFeltöltve:
2006.11.27 10:31:57Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.27 10:09:26Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.11.24 14:34:05Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







