Semmi komoly, csak játszottam a zoommal.. :))) Kéretik a helyén kezelni.. :))
Nosztalgiáztam ebéd közben, egy kép a múltból
Ma készült a Várban. A kártya, amin volt, elszállt, de hála az égnek Reset tippjével vissza tudtam hozni szinte az összes képet. Kösz!
Kapott hozzászólások
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.11.24 09:35:04Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.11.23 10:46:16Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2006.11.23 09:16:20Hozzászólások száma:
22Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2006.11.22 15:47:10Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.22 11:56:51Hozzászólások száma:
32Pontozások száma:
1Pontszám:
- Leírás:







