Kéretik megfigyelni a háttérben a "biztonsági embert" :D
Pagrus itt kicsit olyan, mint Marvin a Sin City-ben.
Ja, ez is werk...
Lehet, hogy felrakom majd a nyerset is, kíváncsi vagyok, mit hoznátok ki belőle. Ha egyáltalán...
Apám, mennyi virááááááááág....
Nu, minekutána elcsendesültek a fal okozta hullámok, itt egy másik, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni. Nekem tetszik, de vhogy nem gömböly?.
Kapott hozzászólások
Készítette:
fizikusFeltöltve:
2006.11.22 01:53:24Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.11.21 20:32:16Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
gczapFeltöltve:
2006.11.21 18:20:14Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.21 17:09:58Hozzászólások száma:
26Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.11.21 16:25:18Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







