Ha az ember ?szintén végignézi a képtárat bizony mondom néktek, nem sok olyat talál, amit még úgy soha senki. De ez nem baj, ha az ember lánya / fia tudja magáról ezt, és próbál ezen javítani.
Én az ilyen er?s kritikát akkor érzem jogosnak, ha nem a bagoly-veréb effektust látom.
-Ifififif.
Bocs, szenvedek.
Valami ilyesmi lenne. Megpróbáltam lágyítani, mert iszonyú kemény a kép, rengeteg a kiégett rész. Majd leszedem.
Kapott hozzászólások
Készítette:
huricanoFeltöltve:
2006.11.20 15:44:48Hozzászólások száma:
46Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Gyuri: az Isten áldon meg! :-) A te Dalok sorozatodban a borsotyán a k?falon, az nagyon újszer?? hideg/meleg?Ha az ember ?szintén végignézi a képtárat bizony mondom néktek, nem sok olyat talál, amit még úgy soha senki. De ez nem baj, ha az ember lánya / fia tudja magáról ezt, és próbál ezen javítani.
Én az ilyen er?s kritikát akkor érzem jogosnak, ha nem a bagoly-veréb effektust látom.
Utolsó hozzászólás:
-Hogyan nevetnek az angolok?-Ifififif.
Bocs, szenvedek.
Készítette:
huricanoFeltöltve:
2006.11.20 12:37:49Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.11.20 09:12:47Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.18 20:38:10Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
talajmenteFeltöltve:
2006.11.17 23:43:45Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







