...ha erre számítottam. Töltött paprikát csináltunk a minap, ami egyébként sokkal jobb lett, mint ez a felvétel. Majd még izé.
Zeller.
Ki hinné, még mindig a Börzsönyből...
Kapott hozzászólások
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.11.08 15:47:21Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
talajmenteFeltöltve:
2006.11.08 15:15:32Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.11.08 09:02:11Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
fizikusFeltöltve:
2006.11.07 08:53:06Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2006.11.06 20:45:04Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Egyetértek Paboval, és tetszik!Utolsó hozzászólás:
A ToZo féle vágás jó ötlet.







