Királyerd?ben készült
Találtam, megvettem, feltettem, jó szórakozást:-) A kora kb. a '20-as, 30-as évek.
Ezeket egy kedves ismer?söm kérésére fotóztam, aki sehogyan sem értette, miért nem futok magamtól fotózni ilyenkor.
Egész éjjel vezettünk Rómába menet, kora reggelre értünk Firenzébe, ahol megálltunk pihenni, és egy kicsit "l?dörögtünk" a belvárosban, ekkor készült a felvétel (2004. szeptember).
Kapott hozzászólások
Készítette:
huricanoFeltöltve:
2006.10.31 11:39:47Hozzászólások száma:
21Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
fizikusFeltöltve:
2006.10.31 09:46:41Hozzászólások száma:
22Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.10.31 09:01:08Hozzászólások száma:
26Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.10.31 08:14:53Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
mocfejFeltöltve:
2006.10.30 16:11:45Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







