Milán vlissingeni képéről jutott eszembe...
Szerintem nem ez lesz az utolsó lovas kép mostanában... :)
Részemr?l viszont igen. Jöv?re gyertek BÜFÉzni!
Még másfél taktus pabonak (lásd a Panel c. korábbi képemet). Attól tartok, ez nem fog annyira beindítani, mint a másik (szerintem gyengébb, de cáfoljatok csak bátran :), de ugyanakkor ugyanott készült, hát megmutatom ezt is.
Kapott hozzászólások
Készítette:
ToZoFeltöltve:
2006.10.30 12:03:32Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.10.30 10:35:05Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.10.30 08:36:39Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
patFeltöltve:
2006.10.30 08:04:30Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
ToZoFeltöltve:
2006.10.29 21:56:48Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







