(polarsz?r?), kicsinyítés, USM
Bulgaria, Sinemorec, Veleka torkolat 2006
Szivárvány-darab a felhőkben...
Robi ilyet láttál te is?
Előzmény:
http://www.fotolista.hu/keptar/php/view.php?id=1157709206
Ugyanakkor, ugyanott.
Az alulról belógó tuják nélkül lenne az igazi...
Sorozatom következő fotója.
Szerintem nem dől. (megmértem vonalzóval :-) )
Nyers kép.
Kapott hozzászólások
Készítette:
meszeszFeltöltve:
2006.09.22 15:13:07Hozzászólások száma:
26Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.09.22 00:06:46Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2006.09.21 14:12:52Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Csaba 30Feltöltve:
2006.09.21 11:12:10Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2006.09.21 09:18:57Hozzászólások száma:
21Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







