Újabb darab az önarcképek sorában.
Hemzsegtek a cicák... persze nekem rittig nem sikerült lefotózni őket:-)
Polarszuro volt az obin, utomunka: keves vagas, kicsinyites, kis USM, kb 7% kontraszt
Kapott hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.09.18 21:02:20Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
benceFeltöltve:
2006.09.18 19:15:11Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.09.18 18:00:04Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.09.18 17:54:59Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
1Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
meszeszFeltöltve:
2006.09.18 17:53:25Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







