Igen, tudom, életlen lett. Mindenesetre jó lenne tudni, ez a jobb, vagy a másik?
Felrakom ezt a képet is, leginkább azért, mert bizonytalan vagyok. Valamit látok benne, de igazából nem jövök rá, hogy mit. Segítséééég!!! :)
a remizbe vezetett.
Nem azert tettem fel, mert szep, hanem mert egy törteneti jellegu kep.
Ez egy kandeláber.
Kapott hozzászólások
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.09.16 08:04:45Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.09.16 07:58:26Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.09.16 07:54:46Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.09.16 07:53:33Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.09.16 07:49:43Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







