Idén, a XIII. Budapesti könyvfesztiválon, más "nagyágyúk" mellett sikerült Őt is lencsevégre kapnom.
Nagyításról szkennelt kép, némileg megvágva, más beavatkozás nincs.
Ezt szánom bemutatkozásnak.
Szamárkóró, ki gondolná, hogy milyen sok virágpor van ezen is?
Fehér fásakat nem fogok feltenni, mert azok nekem sem jönnek be annyira.
Szombaton fent jártunk a Magas-Tátrában, a Rysyn (Tengerszem-cscson)
Először jártam ilyen magasan (2500m) Nem mindennapi élmény volt
Kapott hozzászólások
Készítette:
mocfejFeltöltve:
2006.09.16 07:45:22Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
2Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.09.16 07:44:43Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.09.15 20:24:05Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
benceFeltöltve:
2006.09.15 11:50:34Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kattilaFeltöltve:
2006.09.15 10:17:31Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







