Lyukkamerával... Timi elvesztette a jelszavát, gépet cserélt, szal ez ő:-)
Digitális utómunka nélkül.
Bioscop kimondhatatlan cimu kepe tovabbgondolva kicsit...
Nyíregyházi Állatkertben készült, üvegen keresztül, kézből. Megvan 20x30-ban is :).
Kapott hozzászólások
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.08.22 11:11:20Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.08.22 11:08:30Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.08.21 16:06:33Hozzászólások száma:
19Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.08.21 14:40:08Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
CselloFeltöltve:
2006.08.21 11:30:57Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







