Gyerekkoromban napokat játszottunk a réten, ahol ez a kereszt áll.
Többször megpróbáltam már fotózni, sosem lett olyan, amilyet megálmodtam, de most már kiváncsi vagyok a véleményetekre!
(szines papirképről scan, majd ff konverzió)
Az "öregek" kedvéért. Velvia 100 saját diaszken. Sigma EX 2x TC. Gyt: 300-400 mm között.
Morcosmackónak: Vihar a Brassói-medence -- mellett :)
Csukás hegység, 2006. 07. 27.
Kapott hozzászólások
Készítette:
kattilaFeltöltve:
2006.08.21 08:42:37Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
CselloFeltöltve:
2006.08.20 21:36:26Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
bioscopmanFeltöltve:
2006.08.18 14:47:08Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.08.18 11:12:53Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.08.17 15:44:45Hozzászólások száma:
21Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







