Tudom, baromi bena a PS, de csak gyorsan csinaltam, es csak a hangulat erzekeltetesere.
(egy pici kontrasztot is adtam neki, de ez mar tenyleg csak az en gyagyam)
Karoly
Pozsony.... na, ez érdekes.... még kiderül, hogy én is lefotoztam...
Nekem tetszik ez is.
Szerintetek melyik hozza ki jobban az esőt?
Kapott hozzászólások
Készítette:
koka55Feltöltve:
2006.08.14 11:29:30Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2006.08.14 10:58:05Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Ja, ja... Pozsony.... na, ez érdekes.... még kiderül, hogy én is lefotoztam...
Nekem tetszik ez is.
Utolsó hozzászólás:
...és a keret is tök jó. :)Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.08.14 10:54:47Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.08.14 09:41:04Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.08.14 09:40:17Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







