Igazából ez már nem is konyhai kép, de ugyanúgy a melóhelyen készült. A világítást jobbról-szemből egy softbox adta, jó meleg fénnyel, az élfény pedig egy SB600-tól származik, -2 blendével, némi diffúzorral előtte (A4-es lapok kicsit gyűrve, más nem volt hirtelen).
Ez volt készen előbb, aztán csináltam az előző képet. Ezen most gyorsan annyit javítottam, hogy a Károly által kifogásolt pontok közül eltüntettem a nyakláncot. Az alapkép persze ugyanaz.
Kapott hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.07.28 21:58:09Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.07.28 21:54:14Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2006.07.27 14:51:45Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2006.07.27 01:15:54Hozzászólások száma:
26Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2006.07.26 11:04:16Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







