Múlt nyáron egy néptánctalálkozón (orosz balettos lányok)
Foleg a Sidney kiallitasodra! :))) (Mert hogy Sidney az egy tulajdonnev, a varos neve pedig Sydney.)
Karoly
Kapott hozzászólások
Készítette:
fogaFeltöltve:
2006.07.18 10:04:34Hozzászólások száma:
16Pontozások száma:
5Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2006.07.17 10:15:36Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.07.17 09:51:35Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2006.07.17 09:15:50Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
De Károly, nekem Bécsben, Párizsban, New Yorkban és Sidneyben lesz kiállításom :-))Utolsó hozzászólás:
Aha! Akkor megyek!Foleg a Sidney kiallitasodra! :))) (Mert hogy Sidney az egy tulajdonnev, a varos neve pedig Sydney.)
Karoly
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2006.07.14 09:22:12Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







