viszontválasz Károlynak. a pesti rakpart felújításakor készült, még árpilisban.
Kicsit bóklásztam anyukám kertjében. :))
Egy patra dobott vizibiciklire tettük a kamerát.
Kapott hozzászólások
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.07.05 13:35:35Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.07.05 12:57:49Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.07.05 12:09:12Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2006.07.04 14:44:08Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2006.07.04 12:35:26Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







