így jobb?
(bocs hogy az eredetit töröltem klassz hozzászólások voltak, hasznosítottam ?ket:-) köszi)
Magyarország, Zirc 2004
http://www.fotolista.hu/keptar/php/view.php?id=1148970710
Tónit az alkmaari (Hollandia, Tata testvérvárosa) fotósok elnevezték pinholeman-nak.
Itt is azzal ügyködik.
:)
Vágtam... Károly véleménye szerint:-) (had lehessen őt is szidni, necsak engemet:-) )
Kapott hozzászólások
Készítette:
meszeszFeltöltve:
2006.06.01 11:58:08Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
topybearFeltöltve:
2006.06.01 08:34:19Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.05.31 15:20:25Hozzászólások száma:
16Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.05.31 13:03:10Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.05.31 07:22:37Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







