Mindezt azért írtam, mert így csak egy vélemény lehet, amit ritkán szoktam leírni, ez nudli! Várom a tényleges képeidet!
(ez is több expo)
Mivel (teljes joggal) szidtátok a műtyúkokat, a képet lecseréltem a lényeget mutatóra.
Kapott hozzászólások
Készítette:
NuritFeltöltve:
2006.03.14 09:00:02Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Szemfenéktükrözés? Iriszdiagnosztika?Utolsó hozzászólás:
Kedves Nurit! Tényleg illene megnyilatkoznod, hogy mit akartál ezzel a kivágással! Elvileg az sem baj ha komolyan gondoltad, hogy ez minősítésre alkalmas alkotás, de akkor nagyon más irányba kell elindúlnod, mert ezzel csak dúlod a képtár olykor amúgyis zaklatott auráját. Ha teszt, akkor szöveget is illik feltenni hozzá! Mindezt azért írtam, mert így csak egy vélemény lehet, amit ritkán szoktam leírni, ez nudli! Várom a tényleges képeidet!
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.03.13 13:44:26Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.03.13 11:36:31Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
malaFeltöltve:
2006.03.08 16:35:31Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
edkFeltöltve:
2006.03.08 14:58:49Hozzászólások száma:
25Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







