Egy régebbi kép, gondoltam megmutatom..
Karoly
Kapott hozzászólások
Készítette:
fizikusFeltöltve:
2005.11.17 10:26:58Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2005.11.17 09:41:42Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2005.11.17 09:28:42Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
deepFeltöltve:
2005.11.16 20:42:40Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2005.11.16 16:17:18Hozzászólások száma:
53Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Persze, hogy nem!Karoly
Utolsó hozzászólás:
Jól felkavartátok a jeget? Pedig száz emberből 98 biztosan elfuserálta volna ezt a hangulatot. Akárhogy nézem ezt így kellett megcsinálni. Persze a fotó az technikai kérdés is és egy 18×24 dián biztosan szebb lehetne, de én ezt "így" is megvettem. Grat.







