Büfé II., Nagymező
Szerintem a kritikáim függetlenek attól, hogy milyen képeket csinálok. csgy egyetlen képét sem láttam, mégis sokmindent el tudok tőle fogadni. Vagy pagrussal sok mindenben nem értünk egyet, mégis tisztelem és köszönöm a véleményét. Ezt a sort még hosszan folytathatnám.
"ezt pedig felrakod?"
Fel. Vallom azt, hogy egyzerre vagyunk itt tanulni és tanítani.
"Ez valóban egy sajtófotó, nem több."
Így igaz. Ez volt a megbízásom.
"Kinyitod az újságot, naponta 50, hetente 420 ilyen képet láthatsz."
Ez sajnos nem igaz. Nem vagyok hivatásos riporter, de sokkal rosszab képek jelennek meg újságokban. Sajnos.
Kapott hozzászólások
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2005.10.26 16:22:25Hozzászólások száma:
22Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.10.26 15:47:09Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Más sokkal jobb képeit lazán kritizálod, ezt pedig felrakod? Ez valóban egy sajtófotó, nem több. Kinyitod az újságot, naponta 50, hetente 420 ilyen képet láthatsz.Utolsó hozzászólás:
"Más sokkal jobb képeit lazán kritizálod,"Szerintem a kritikáim függetlenek attól, hogy milyen képeket csinálok. csgy egyetlen képét sem láttam, mégis sokmindent el tudok tőle fogadni. Vagy pagrussal sok mindenben nem értünk egyet, mégis tisztelem és köszönöm a véleményét. Ezt a sort még hosszan folytathatnám.
"ezt pedig felrakod?"
Fel. Vallom azt, hogy egyzerre vagyunk itt tanulni és tanítani.
"Ez valóban egy sajtófotó, nem több."
Így igaz. Ez volt a megbízásom.
"Kinyitod az újságot, naponta 50, hetente 420 ilyen képet láthatsz."
Ez sajnos nem igaz. Nem vagyok hivatásos riporter, de sokkal rosszab képek jelennek meg újságokban. Sajnos.
Készítette:
IvánFeltöltve:
2005.10.26 15:10:41Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.10.26 15:07:45Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
Ha mellé álltál volna, szokványos turistakép lett volna. Kevés!Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.10.26 15:07:16Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Ez a kép 10 perc utómunka Photshop-ban. Semmi más!Utolsó hozzászólás:
Tessék??!! Legalább 2,5 percet foglalkoztam vele!







