Új hét, új kép
Kapott hozzászólások
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2008.04.10 09:55:50Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2008.04.09 10:37:46Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2008.04.08 16:26:04Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
gekalmFeltöltve:
2008.04.08 11:59:12Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2008.04.07 18:13:26Hozzászólások száma:
30Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Bocs, hogy itt szólok, de jó lenne, ha Katyúsza eldöntené melyik nyelv helyesírása szerint írja a nevét "külföldiül" (Hacsak nem szejpíteni tetszik) :-) Mert sokféle képpen lehet írni (Катюша, Katyusha, Katjuscha, Katju¹a, Katyúsa stb.) csak pont úgy nem, ahogy most írja.Utolsó hozzászólás:
kedves Vendég! Ha már könyörtelenül elõírod, hogy írjam szted helyesen a nevemet, írd már alá te is a valódi neved, vállald az arcod, vagy mi.







