295  regisztrált felhasználó
6965  feltöltött kép
60058  megírt kritika
Fõoldal Képek felhasználó szerint Képek idõrendben Üdvözlünk az oldalon kedves  Vendég !
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Keresés
Témakör:
Kifejezés:
Fórum
És még mindig nem működik. :)

Károly
koka55


Kapott hozzászólások
Készítette:
huricano
Feltöltve:
2008.01.14 12:43:30
Hozzászólások száma:
9
Pontozások száma:
1
Pontszám:
Legutóbbi hozzászólásod:
Este a Chopokról?
Utolsó hozzászólás:
este stimm.
Nem, nem Chopok - onnam már nem látszana igy a Magas-Tátra ( onnan f?leg a Liptói-Tátra=Nyugati Tátra látszik; a Magas-Tátrából csak nagyon kevéske a hegylánc jobb szélén É-K felé tekintve)
De - annyiban közeli a tipp, h - ez is az Alacsony-Tátrából készült, de közelebb a keleti széléhez , a Királyhegyhez...
Készítette:
hkcs
Feltöltve:
2008.01.14 09:16:18
Hozzászólások száma:
1
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Próba az NF géppel... er?s kivágat.
-
Készítette:
whitefulu
Feltöltve:
2008.01.13 20:12:42
Hozzászólások száma:
6
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
-
Készítette:
hkcs
Feltöltve:
2008.01.11 23:53:48
Hozzászólások száma:
15
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
szatmarif
Feltöltve:
2008.01.10 17:15:49
Hozzászólások száma:
8
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Segítséget kérek: mi az a sáv a bal szélen? A jobb oldala vignettál?