Nem, nem Chopok - onnam már nem látszana igy a Magas-Tátra ( onnan f?leg a Liptói-Tátra=Nyugati Tátra látszik; a Magas-Tátrából csak nagyon kevéske a hegylánc jobb szélén É-K felé tekintve)
De - annyiban közeli a tipp, h - ez is az Alacsony-Tátrából készült, de közelebb a keleti széléhez , a Királyhegyhez...
Próba az NF géppel... er?s kivágat.
Segítséget kérek: mi az a sáv a bal szélen? A jobb oldala vignettál?
Kapott hozzászólások
Készítette:
huricanoFeltöltve:
2008.01.14 12:43:30Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
1Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Este a Chopokról?Utolsó hozzászólás:
este stimm.Nem, nem Chopok - onnam már nem látszana igy a Magas-Tátra ( onnan f?leg a Liptói-Tátra=Nyugati Tátra látszik; a Magas-Tátrából csak nagyon kevéske a hegylánc jobb szélén É-K felé tekintve)
De - annyiban közeli a tipp, h - ez is az Alacsony-Tátrából készült, de közelebb a keleti széléhez , a Királyhegyhez...
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2008.01.14 09:16:18Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2008.01.13 20:12:42Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2008.01.11 23:53:48Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
szatmarifFeltöltve:
2008.01.10 17:15:49Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







